Про компанію

Компанія "Велет Авто" розпочала свою діяльність у 2003 році, з надання сервісних послуг. З 2006 року "Велет Авто" починає співпрацювати з компанією Winner Imports Ukraine, Ltd. — офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні, та відкриває концептуальний дилерський комплекс з продажу автомобілів Ford, їх сервісного обслуговування та продажу запчастин і аксесуарів.

3_3.jpg

Сучасний та просторий автосалон Ford, компанії «Велет Авто» площею 3000м2, розташований за адресою Липинського, 50в, у Львові. Наприкінця 2017 року його було оновлено  з дотриманням усіх нових стандартів бренду Ford. В шоурумі салону вільно розміщуються 10 автомобілів з модельного ряду Ford.

8_8.jpg

Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних аксесуарів. На другому поверсі знаходиться кафе, де Ви зможете комфортно відпочити, чекаючи на своє авто.

1_1.jpg

Сервіс «Велет Авто» налічує 20 постів, включно з постами мийки, кузовних робіт та постами видачі автомобіля. Команда станції технічного обслуговування складається з більш ніж 25 спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальні сезонні пропозиції.

 
IMG_8280_00000.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Велет Авто», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном 032 294-31-32. Ми завжди раді Вам.

Будемо раді почути звернення від Вас, слова подяки чи конструктивні зауваження.

Аналізуючи Вашу думку, ми постійно вдосконалюємося!
Дякуємо Вам за те, що допомагаєте нам бути кращими!

Open Chat