Застрахуйте свій автомобіль у нас на вигідних умовах

В автосалоні "Велет Авто" Ви отримаєте можливість застрахувати придбаний автомобіль у провідних страхових компаніях зі знижкою та отримати в подарунок гарантію спокою на дорозі.

Перелік документів необхідний для оформлення договору страхування:

  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт);
  • посвідчення водія;
  • паспорт та ідентифікаційний код

 

Переваги КАСКО:

  • Якщо Ви укладете договір страхування у нас, при настанні страхової події, ремонт автомобіля буде здійснено виключно на сервісних станціях офіційних дилерських центрів.
  • Строки проведення ремонту будуть скорочені до мінімуму.
  • Таким чином буде гарантований максимальний рівень якості ремонтних робіт.

 

93d8b1b764de0b696d36fbdfc059b7f1a186168e.png

СК "ARX"

1.  Виплата без довідки від компетентних органів за умови відсутності іншого учасника ДТП при розмірі збитку від СС 10%, в т. ч. один раз при пошкодженні ТЗ зброєю чи боєприпасами (за винятком зброї масового ураження) на території України в районах, де не проводяться воєнні (бойові) дії та які не перебувають в тимчасовій окупації, оточенні/блокуванні (окрім ТЗ, що використовується для потреб ЗСУ та ТРО).


2. Без довідки компетентних органів відшкодовуються в повному та без обмежень по кількості заявлених випадків пошкодження, а саме: виключно скла, приладів зовнішнього освітлення, дзеркал (за відсутності інших пошкоджень ТЗ);


3. Відшкодування витрат, пов’язаних з усуненням прихованих пошкоджень та дефектів, виявлених під час ремонту.


4. Виплата за Європротоколом у межах 80 000 грн на кожен окремий випадок.


5. Франшиза однакова за всіма видами ризиків та не змінюється в залежності від вини водія та кількості страхових випадків.


6. Страхування транспортного засобу без врахування зносу.


7. Проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння водія після скоєння ДТП лише за вимогою компетентних органів.


8. Оперативне повідомлення про зарахування коштів на СТО (шляхом відправлення СМС повідомлення клієнту).


9. Клієнти компанії мають виключне право відслідковувати статус своєї страхової справи в режимі on-line.


10. У випадку втрати/крадіжки ключів від авто відшкодовуються 50% витрат на заміну замків, придбання ел.ключів чи перепрограмування засобів запуску двигуна.


11. Страховий випадок внаслідок грубого порушення правил дорожнього руху (проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника; виїзд на зустрічну смугу руху і/або перетин подвійної осьової лінії; перевищення швидкості руху більш як на 20 км/год) не відноситься до виключення.


12. Територія дії договору страхування – Україна (крім території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь), країни Європейського Союзу, країни прикордонного режиму Шенгенської угоди, Велика Британія, Ірландія, Андорра, Боснія і Герцеговина, Сербія, Чорногорія, Косово, Північна Македонія,Албанія, Турецька Республіка, Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан, крім територій України та інших держав, на яких органи визнаної державної влади України та відповідних держав тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження на момент настання події, що має ознаки страхового випадку.


13. Страхова сума незмінна (неагрегатна) незалежно від кількості страхових випадків.


14.   Відсутність обмежень щодо місця зберігання автомобіля в нічний час.


15. Відшкодовуються витрати на евакуацію пошкодженого внаслідок страхового випадку авто з місця ДТП до місця зберігання або ремонту на території України три рази на рік в межах ліміту 2000 грн. за кожним окремим страховим випадком.


16. Цілодобова консультаційна підтримка контактного центру: інформація щодо найближчих АЗС, СТО.

93aad563e2722f51a6cc0bccb8b504ce3adb78c9.jpeg

СК "Арсенал Страхування":

1.     Евакуатор у межах суми 2 000 грн на кожен випадок.

2.     Без обмежень щодо місця зберігання.

3.     Страхова сума не зменшується на суму виплат.

4.    Виплата без довідки компетентних органів у межах 5% від страхової суми для легкових ТЗ зі страховою сумою понад 500 000 грн та у межах 25 000 грн для інших ТЗ на кожен випадок.

5.     Виплата за Європротоколом у межах 80 000 грн на кожен випадок.

6.   За договором страхування не є виключеннями проїзд на забороняючий сигнал світлофору, виїзд на смугу зустрічного руху, перевищення швидкості руху.

7.   Франшиза є єдиною для всіх ризиків  та не змінюється в залежності від вини водія чи кількості страхових випадків.

8.    Франшиза на викрадення та тотальне знищення автомобіля 5%.

В договір входить додатковий автозахист:

1. Пошкодження (знищення) дисків, шин ТЗ внаслідок ДТП, яка трапилась внаслідок потрапляння застрахованого ТЗ у вибоїну або відкритий комунікаційний люк ("Збитки внаслідок ДТП");

2. Викрадення емблем (значків), номерних знаків, антен, двірників, кришок бензобаку ТЗ, шин ТЗ (за виключенням колісних дисків) (з урахуванням умов п. 7.4.2.1. Договору) (“Збитки внаслідок інших подій”).

3. Збитки внаслідок викрадення шин ТЗ відшкодовуються Страховиком не більше ніж по 2 (двох) шинах протягом строку дії Договору (від того, були шини викрадені внаслідок одного страхового випадку чи двох страхових випадків).

Виникли питання?

Детальнішу інформацію про пропозиції страхування Ви можете отримати завітавши до автосалону Ford "Велет Авто" або за телефоном 032 288-04-59