31.jpg

Отримайте максимум від вашого бензинового двигуна

Новий 1,0-літровий 3-циліндровий бензиновий двигун EcoBoost у комплексі з 6-ст.механічною трансмісією забезпечує потужність 100 к.с. і крутний момент 170 Нм. У поєднанні з іншими технологіями паливної економічності, такими як система автоматичної зупинки та запуску двигуна, цей титулований агрегат забезпечить для вас таку ж потужність, якої можна очікувати від звичайного 1,6-літрового двигуна, але при цьому він досягає приблизно 24% поліпшення паливної економічності та на 25% зменшує викиди СО 2, обсяг яких складає лише 129 г/км

32.jpg

Потужні та паливно-економічні дизельні двигуни

Якщо ви віддаєте перевагу дизельному паливу, то ви можете обрати з трьох версій 1,6-літрових дизельних двигунів Duratorq TDCi: 75к.с. з крутним моментом 220 Нм і 5-ст. механічною трансмісією, 95 к.с. з крутним моментом 230 Нм і 5-ст. механічною коробкою передач або 115 к.с. з крутним моментом 270 Нм і 6-ст. механічною трансмісією. Двигуни 75 к.с. і 95 к.с. обладнуються додатковими пристроями для економії палива, до яких входять: система автоматичної зупинки та запуску двигуна, система активних заслінок решітки радіатора, функція управління акумуляторними батареями та інтелектуальна система рекуперативної підзарядки. Є також надзвичайно ефективна версія ECOnetic – спеціально налаштована та зконфігурована версія агрегату 95 к.с., що в базовій комплектації має пристрої для економії палива та регульований обмежувач швидкості, що переключається при 100 км/г (нерегульований обмежувач швидкості доступний у розширених комплектаціях).

 
33.jpg

Використовуйте менше палива з системою автоматичної зупинки та запуску двигуна (Auto-Start-Stop)

Коли ваш автомобіль зупиняється на світлофорі або працює вхолосту у заторі, ця технологія, що встановлюється у розширених комплектаціях, здатна автоматично глушити двигун, продовжуючи при цьому постачати електричну енергію у такі важливі пристрої, як система вентиляції, радіоприймач і Ford SYNC. Коли ви готові рухатися далі, просто натисніть на педаль зчеплення та, як зазвичай, включіть першу передачу, і двигун запуститься знов. Система автоматичної зупинки та запуску особливо ефективна на вулицях міст, де вона може скоротити споживання палива до 10% (у міському циклі).

34.jpg

Інтелектуальна інформаційна система, що зробить вашу поїздку ефективнішою (Ford Eco Mode)

Інноваційна система екологічного режиму руху від компанії Ford постійно оцінює вплив вашої манери водіння на споживання палива. Вона аналізує швидкість, перемикання передач, гальмування та рівень прогнозування майбутніх подій, а також кількість коротких і довгих поїздок, що ви здійснюєте. Після цього інтелектуальне програмне забезпечення дасть вам поради щодо шляхів покращення паливної економічності.

35.jpg

Краща аеродинаміка для підвищення економії

Під час повільного руху система активних заслінок решітки радіатора залишає вентиляційні отвори відкритими для охолодження двигуна. Коли ви прискорюєтеся, вони можуть автоматично закритися, покращуючи аеродинаміку та сприяючи економії палива.

*Найкраща економія палива у класі за станом на грудень 2013 року

 

Дизайн і технології, створені з певною метою

Кожна технічна риса і технологія у новому автомобілі Transit Connect спроектована для доведення ефективності вашого бізнесу до вищого рівня, а також для максимального полегшення життя.

Цілий ряд удосконалених технологій, що встановлюються у базовій або розширеній комплектації, допомагають полегшити робочий день, підвищити його продуктивність та зменшити напруженість. Деякі з них захищають як вас, так і вашу власність – безпосередньо фургон.

36.JPG

Ford SYNC. Удосконалена технологія з безконтактним управлінням

Система Ford SYNC дозволяє контролювати музичні функції, приймати та здійснювати дзвінки на вашому телефоні, використовуючи прості та прямі голосові команди. Наприклад, якщо у списку контактів вашого телефону є номер з назвою «додому», вам лише треба сказати: «Подзвонити додому», і система автоматично набере номер. Також за допомогою голосових команд ви можете програвати музичні файли з пристроїв USB або MP3/iPod® та отримувати потокову музику з телефону, сумісного з технологією Bluetooth®. Система навіть здатна вголос читати вхідні текстові повідомлення.

*Словесний знак і логотипи Bluetooth® погоджені та знаходяться у володінні Bluetooth SIG, Inc., і Ford Motor Company Limited та асоційовані компанії мають ліцензію на будь-яке використання цих марок. Інші торгові марки та торгові знаки належать відповідним власникам.

37.JPG

Датчики, що полегшують процес паркування

Датчики відстані для паркування допомагають вам оцінити відстань між автомобілем і перешкодами, що знаходяться як попереду, так и позаду. Після виявлення предмета вони активують звуковий попереджувальний сигнал, що по мірі наближення стає гучнішим

38.JPG

Полегшений рух заднім ходом

Дорожні стовпчики, смітники, невисокі стінки… Камера заднього виду показує все, що знаходиться позаду, на вбудованому у центральній консолі екрані й активується автоматично, коли ви обираєте задню передачу. Крім того, система виводить на екран віртуальні поради, що допомагають під час паркування на найвужчих місцях.

39.JPG

Лампи, що вмикаються, коли ви повертаєте, забезпечуючи належну видимість у нічний час

Якщо ви вмикаєте сигнал повороту та виконуєте маневр або заїжджаєте у вузьке місце парковки, протитуманна фара (на стороні повороту) автоматично освітлює сторону дороги, щоб надати вам поліпшену видимість під час повороту.

40.jpg

Менше виснажливих поїздок, більше вигідних подорожей

Круїз-контроль з пристроєм обмеження швидкості та можливістю налаштування допомагає підтримувати швидкість руху вашого фургону в заздалегідь обраних межах. Він також сприяє економії палива, та система зводить до мінімуму вірогідність перевищення швидкісного режиму. Звичайно, круїз-контроль дозволяє вам встановити обмеження швидкості та потім підтримує її, полегшуючи для вас керування автомобілем протягом довгих подорожей по автомагістралях.

 

Комфорт і зручність

Поєднуючи інтелектуальний, сучасний дизайн і технології, створені з метою задоволення ваших потреб, оновлений Transit Connect – це водночас ефективний комерційний автомобіль і практичний, комфортабельний офіс на колесах

1.JPG

Чисте звучання

Найсучасніша система з цифровим радіоприймачем і програвачем CD, що встановлюється у розширених комплектаціях.

2.JPG

Ваше сидіння завжди тепле

Як би не було холодно на вулиці, ви можете швидко зігрітися у салоні завдяки підігріву сидіння водія.

3.JPG

Фари, що вмикаються автоматично у разі необхідності

Новий Transit Connect має датчики, що виявляють поступове зменшення інтенсивності світла на заході сонця або фіксують раптову зміну умов освітлення, наприклад, коли ви в'їжджаєте у тунель. Вони активують систему автоматичного вмикання фар, що водночас полегшує водіння та робить його безпечнішим. Автоматичні фари встановлюються у розширених комплектаціях разом зі склоочисниками з датчиком дощу (див. нижче).

4.JPG

Склоочисники, що автоматично налаштовуються під дощ

Склоочисники з датчиком дощу активуються у той момент, коли виявляють краплі вологи на лобовому склі, після чого вони налаштовують свою швидкість руху. Ви можете навіть обрати один з шести рівнів чутливості, що визначають, скільки має накопичитись вологи до того, як склоочисники її приберуть. Датчики дощу встановлюються у розширених комплектаціях разом з автоматичними фарами.

5.JPG

Рульова колонка, що налаштовується саме для вас

Щоб допомогти вам знайти ідеальне, найзручніше положення для водіння, рульову колонку можна легко налаштовувати як за нахилом, так и за вильотом.

6.jpg

Ваш фургон - ваш офіс

Завдяки пристрою для інтеграції мобільних телефонів, яким обладнуються всі нові автомобілі Transit Connect, ще ніколи не було так легко вести бізнес з будь-якого місця, де ви знаходитесь. Так, у салоні автомобіля пропонується на вибір три різних типа центральної консолі, і всі вони спроектовані так, щоб допомогти вам тримати необхідні речі під рукою. В залежності від обраної вами моделі та конфігурації розташування сидінь ви можете визначитись щодо як відкритих, так і закритих консолей (у закритих є підлокітник), однієї або двох розеток на 12В, виходів для підключення лінійного зовнішнього сигналу та USB пристроїв, а також тримачів для чашок, місця для ноутбука або файлів А4 та лотка для зберігання речей під сидінням.

7.JPG

Встановлюйте ідеальну температуру для себе і вашого пасажира

Завдяки двозонній електронній автоматичній системі регулювання температури ви можете обирати температурні межі, яким ви та ваш пасажир віддаєте перевагу, і система підтримувати їх, застосовуючи удосконалене кондиціювання повітря.

 
11.JPG

Швидко очищайте лобове скло за допомогою Quickclear

Ця інтелектуальна функція створена для того, щоб дати вам можливість швидко вирушити у дорогу морозним ранком. Лише доторкніться до кнопки, і система за секунди усуне обледеніння або розтопить скло, навіть якщо за бортом температура нижче нуля.

12.JPG

Система зручної заправки Ford, що захищає автомобіль від необережного поводження

Практично неможливо залити у ваш фургон невідповідне паливо, адже неправильний заправний пістолет просто не підійде. А зважаючи на те, що система зручної заправки Ford не має кришки, вам більше ніколи не доведеться бруднити руки на заправці.

13.jpg

Відкривайте та закривайте вікна єдиним торканням

Натисненням кнопки ви можете повністю відкрити або закрити вікна на стороні і водія, і пасажира чи налаштувати їх рух незалежно, допускаючи у салон саме такий потік повітря, який ви бажаєте.

14.JPG

Бокові дзеркала заднього виду, що самостійно складаються, уникаючи пошкоджень

Бокові дзеркала заднього виду легко пошкодити під час руху у невеликому місці парковки або залишивши автомобіль на вузькій вулиці. Складані дзеркала з приводом, що встановлюються у розширених комплектаціях, допоможуть уникнути цього, закриваючись усередину після натиснення кнопки. А завдяки підігріву дзеркал ви зможете швидше та безпечніше почати поїздку морозним ранком.

15.JPG

Полка, що допоможе зберегти порядок у машині

Полка для зберігання речей над водієм і пасажиром ефективно використовує той простір, який в іншому випадку залишається незайнятим, а тому ви можете зберегти порядок у вашій кабіні, залишаючи при цьому речі в межах легкої досяжності.

 
 

Потужний, ефективний та прийомистий, як легковий автомобіль

Оновлений Transit Connect з дизельним або бензиновим двигуном, включаючи принципово новий 1,0-літровий EcoBoost, забезпечує найкращу у своєму класі паливну економічність* і безліч варіантів силових агрегатів, що задовольнять ваші специфічні ділові потреби та особистісні вподобання. Удосконалені технології пропонують виключну паливну економічність і безкомпромісні технічні характеристики, навіть коли ваш фургон повністю завантажений.

Завдяки технічно досконалому дизайну шасі та підвіски, а також передньому приводу та підсилювачу рульового управління ви почуватиметеся за кермом скоріше легкового автомобіля, ніж фургона.

Open Chat